Розпочали зведення

Вщент знищена часом плитка, стихійний ринок, все поросло бур’янами … Будівлі совдепівського зразка та залишки зруйнованого пожежею Торгового центру «Україна» – так виглядає сьогодні площа Кирила та Мефодія в Ужгороді.

І так – роками. Ще з 90-х площу не реконструювали. А, як кажуть ужгородці, давно пора. Розповідають, хочуть бачити тут зелені газони, дитячі розважальні центри, тощо.

Ну, а власне роботи з відновлення площі вже розпочались. Тож, вочевидь, мрії містян таки збудуться, принаймні так запевняють забудовники, які днями приступили до робіт. Торговельно-розважальний центр, площею 35 тисяч квадратів, буде не тільки найбільшим в області, а й одним з перших в Україні, споруджених на альтернативних джерелах енергії. Важливо відзначити, що надлишковий дебіт термальної енергії компанія буде готова запропонувати й іншим споживачам, що живуть чи то мають бізнес неподалік. Забудовники запевнять, процес буріння зовсім не шкідливий, та не довготривалий. Показують і відповідну дозвільну документацію, як на зведення ТЦ, так і буріння. Глянути, як виглядатиме площа, вже після завершення робіт – може кожен охочий. На площі розташований Проект будування торгово-розважального центру. Строки його зведення – близько 18 місяців. Ну, а що стосується бурління свердловини, то роботи розпочнуть вже цими днями – підприємці обіцяють закінчити їх якнайшвидше

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =