В Ужгороді на Можайського з’явиться спортмайданчик за 300 тисяч гривень

Спортивному майданчику перед будинком 16 на вулиці Можайського в Ужгороді – бути! Активісти звернулися до народного депутата Роберта Горвата, який відгукнувся і посприяв виділенню субвенції на соціально-економічний розвиток Ужгорода і району, з якої 300 тисяч гривень направлять на реконструкцію спортивного майданчика.

Занедбане футбольне поле, посеред якого поросла трава та чагарники, аварійні іржаві обрізані труби та арматура – так виглядає спортивний майданчик перед будинком 16 на вулиці Можайського в Ужгороді. І в таких умовах змушені гратися діти, адже альтернативи у мікрорайоні – немає!

Спортивний майданчик, який спорудили ще 35 років тому, жодного разу за цей час не ремонтувався. Місцеві мешканці взяли ініціативу в свої руки і в 2016 році подали проект його реконструкції на громадський бюджет міста, виграли у голосуванні, проте кошти на реалізацію досі не отримали.

Ось так виглядатиме спортивний майданчик, на який виділили 300 тисяч гривень. Освоїти кошти треба до кінця року, аби не повернулися у державний бюджет. Для цього необхідно переробити кошторис, адже попередній – у цінах 2016 року, та знайти підрядника. Варто додати, за державні кошти відновлять, крім цього об’єкту, ще кілька. Це ремонт вулиці Нової у селі Невицьке, облаштування автобусних зупинок у селах Мала Добронь та Червоне. Завдякис приянню народного депутата Роберта Горвата майже два мільйони гривень з субвенціїї на соціально-економічний розвиток на реалізацію проектів отримають Ужгород та район.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =