Ювілейну виставку творів Івана Бондаренка відкрили в Ужгороді

Ювілейна виставка творів художника Івана Бондаренка стартувала у виставковому залі Закарпатського музею архітектури та побуту. Митець родом з Вінничини, за фахом архітектор. На розсуд поціновувачів прекрасного представив понад три десятки полотен – краєвиди Закарпаття та об’єкти архітектури краю. З нагоди 80-річчя та за творчі здобудки художнику вручили нагороду від обласної влади – відзнаку за розвиток Закарпаття.

Мальовничі краєвидиЗакарпаття та об’єкти архітекури, до створення яких долучився – 34 картини у експозиції художника та архітектораІ вана Бондаренко. Половина – акварель, решта – олія.Творчий доробок митець презентував у виставковому залі Закарпатського музею архітектури та побуту в Ужгороді.

Виставка – ювілейна. Знагоди 80-річчя митця на урочистомувідкритті заходу за творчі здобудки та вагомий внесок у розвиток культури краю художнику вручили нагороду від обласної влади – відзнаку за розвиток Закарпаття.

Іван Бондаренко – родом з Вінничини, вчився у Льові, проте для життя і творчості обрав Закарпаття, яке його надихає.

Триватиме ювілейна виставка до 20 серпня. У найближчих планах Івана Бондаренка – експозиція з тваринами, яких так любить художник.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =