Міжнародний пленер художників розпочався в Мукачеві

У Мукачеві стартував осінній міжнародний пленер художників. Четвертий рік поспіль започаткований закарпатським художником Золтаном Мичкою захід організовують за сприяння народного депутата Василя Петьовки. В останнє митці збиралися у місті над Латорицею у липні цього року. А зараз у планах художників – осіннє Мукачево.

Жіночий монастир на околиці Мукачева у жовто-багряному листі – таку локацію для початку обрали художники, які з’їхалися на осінній пленер з різних куточків України та з-за кордону. Золота осінь, сприятлива погода, краєвиди та історичні пам’ятки надихають творити не тільки художників, які вперше в Мукачеві, а місцевих.

Ідея започаткувати такий пленер в Мукачеві виникла чотири роки тому у народного художника України Золтана Мички. Міжнародний Мукачівський пленер організовують вже четвертий рік поспіль за сприяння народного депутата Василя Петьовки. Щороку локації змінюються. Востаннє збиралися митці влітку – у липні цього року. Наступною локацією осіннього мукачівського пленеру художники обрали замок Паланок. Триватиме мистецький захід за участі українських та закордонних художників та знаних мистецтвознавців більше тижня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − five =