Кубок району з футболу розіграли в Рахові

23 та 24 червня у Рахові зустрілись юнацькі та дорослі футбольні команди, щоб розіграти Кубок району. Щорічно турнір відбувається за підтримки народного депутат України Василя Петьовки.

У фінальному поєдинку зустрілися ФК “Кваси” та ФК “Едельвейс” із села Богдан. І саме на цю гру усі чекали чи не найбільше.

Команда із села Кваси – новачок у турнірі. Їхній тренер каже, потрапити у цю кубкову гру було складно. У результаті визначили призерів турніру. Серед юнаків третє місце – у команди із В. Бичкова, 2-гу позицію посіли гравців із селища Ясіня, а перемогу здобули футболісти з Рахова. Серед дорослих команд третє місце – у ФК “Луги”, 2 – ФК “Кваси”, а першість вибороли хлопці із с. Богдан – ФК “Едельвейс”. Найкращих спортсменів нагородили грамотами, а також вручили медалі та кубки.