Книгу звітів про насильство та ув’язнення на Сході України презентували в Ужгороді

В Ужгороді презентували збірку звітів під назвою “Жити всупереч”. Книга описує порушення прав людини під час військових дій на Сході України. Так званий звіт базується на інтерв’ю людей, які пережили насильство, масові обстріли та ув’язнення.

Життя цивільного населення у прифронтовій та на окупованій території Донбасу детально показані у збірці публіцистично-аналітичних звітів, яка отримала назву “Жити всупереч”. На Закарпатті презентувала книгу співавтор – Євгенія Бардяк.

Книга містить шість самостійних описів різних ситуацій і проблем, з якими стикається цивільне населення від початку воєнних дій на Сході країни. Авторами виступають представники різних громадських організацій, які входять в коаліцію “Справедливість заради миру на Донбасі”. Кожен з них зустрічався з людьми, які пережили страхіття війни. Незаконні ув’язнення, тортури, обстріли, проблема медичного забезпечення та багато іншого докладно висвітлені в збірнику.

Автори впевнені, книга стане своєрідним містком для встановлення справедливості на Донбасі. Також вона має зацікавити правоохоронні органи, адже в ній ідеться і про членів незаконних формувань, які сьогодні визнані виконавцями злочинів проти цивільного населення і зазвичай невідомі широкому загалу.

На Закарпаття співавтор привезла з собою двадцять книг, які безкоштовно роздадуть для бібліотек краю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =