На Закарпатті перебуває перший секретар Посольства Японії в Україні

З робочим візитом на Закарпатті перебуває перший секретар Посольства Японії в Україні Дайсуке Мінаміно. В Ужгороді дипломат зустрівся з керівництвом області, зокрема, гість цікавився перебігом виборчого процесу в регіоні та перспективами двостороннього співробітництва.

На Закарпатті представник посольства Японії Дайсуке Мінаміно вже не вперше. Цього разу гість цікавився перебігом виборчого процесу. За словами дипломата, Японія активно підтримує процеси демократизації та реформи в Україні. Та побачити цілісну картину неможливо, не відвідавши регіони, переконаний дипломат.

Також представник посольства Японії розповів про зацікавленість його країни у співробітництві з Закарпаттям, наголосивши, що у цьому напрямку регіон відчутно прогресує. Адже в краї давно й успішно функціонує один із японських та промислових гігантів – завод «Ядзакі», який відкрили 15 років тому за участі тодішнього голови облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Та з Японією Закарпаття пов’язує не лише економічна співпраця. Про обласний центр Закарпаття в країні вранішнього сонця знають добре, адже Ужгород є своєрідною столицею сакур в Україні – дерева-символа Японії.

Предсатвник посольства переконаний, спільні напрацювання стануть основою і для подальшої співпраці.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =