Фаворити виборчих перегонів. «Рідне Закарпаття» у лідерах

Нова політична сила «Рідне Закарпаття», яку об’єднали навколо себе 4 народні депутати Роберт Горват, Василь Петьовка, Валерій Лунченко і Владіслав Поляк, – відкриття і фаворит виборчих перегонів 2020. Із 39 партій, представлених на місцевих виборах у краї, у більшості районах, у лідерах саме її представники – про це свідчать соціологічні опитування. А за останній кілька тижнів рейтинги Рідного Закарпаття» стрімко зросли.

Підтримуємо своїх! Закарпатці, як ніхто інший дбатимуть про край, в якому народилися, живуть і виховують своїх дітей! Ми за розвиток і перспективу! – такі результати невеличкого опитування в Ужгороді. Варто додати, люди активні і більшість підуть на вибори.

Соціологи констатують, у Закарпатті тенденції суттєво змінилися. На місцеві вибори ідуть 39 партій, лише в Ужгороді -28. Особливість місцевих виборів – не обов’язково від партії має бути кандидат на міського чи сільського голову. Щодо обласної ради – тут теж зміни: якщо раніше політтехнологи прогнозували 6 партій, що подолають 5% бар’єр, то зараз лише 4. Партія «Рідне Закарпаття» –у фаворитах виборчих перегонів.

Вибули з ТОП-6 угорська партія та Європейська солідарність.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − fourteen =