eSIM: що це та як це працює?

Декілька років тому світ дізнався про існування eSIM — SIM-карт нового покоління. Водночас далеко не всі розуміють, що це та як працює технологія. Розкажемо про все по черзі.

Що таке eSIM?

eSIM (з англ. — embedded SIM) — це цифрова SIM-карта, яка не має пластикового корпусу, а існує у якості вбудованого в девайсах мікрочипа. Така технологія дозволяє користуватись послугами провайдера зв’язку без необхідності йти до найближчого відділення. Все, що потрібно — зайти на сайт мобільного оператора, вибрати тариф та активувати послугу.

Зверніть увагу, що eSIM доступна за виконання таких умов:

  • Ваш смартфон або гаджет підтримує функцію (наприклад, на сайті Київстар ви зможете ввести модель свого телефону та дізнатись його сумісність з eSIM);
  • Ваш пристрій сертифікований в Україні (гаджети, які були заблоковані іншим оператором та неофіційно розблоковані після, а також моделі iPhone з двома SIM не можуть мати eSIM в Україні).

Всі «за» та «проти» eSIM

Переваги технології Н3

Економія часу. Всього кілька хвилин і підключення до мережі — і eSIM встановлена.

Ніякого пластику. Таку SIM-карту не загубити, не знищити та не поцупити. Якщо ви втратили або зламати свій девайс, номер і тариф eSIM можна буде перенести на новий пристрій.

Підключення без доплат. В Київстар можна замовити та встановити eSIM без будь-яких доплат, за винятком плати за тариф.

Вільний слот для SIM. Якщо ви переходите на eSIM, фізична SIM з таким самим номером буде деактивована. Це дасть змогу активувати іншу SIM-карту, наприклад, за кордоном або в Україні.

5+ номерів одночасно. З eSIM ви зможете зареєструвати та використовувати декілька номерів на одному пристрої. Доступна кількість номерів залежить від моделі, а щоб перемкнутись з номера на номер, зайдіть в Налаштування та виберіть потрібний з них.

Збереження підключених послуг. Під час переходу на eSIM ваш номер активовані послуги та тариф зберігаються. Однак контакти доведеться переносити, користуючись синхронізацією або ручним методом набору.

Незалежність від Wi-Fi. Постійно шукаєте доступний Wi-Fi? З eSIM ваш планшет, смартгодинник, смартфон або інший гаджет матимуть доступ до мобільного інтернету за умовами вибраного тарифу.
Серед недоліків технології — неможливість перенесення контактів, підтримка eSIM лише деякими видами гаджетів, обмежена кількість тарифів мобільного оператора та неможливість «переставити» eSIM на інший пристрій, який не підтримує технологію, як можна зробити зі звичайною SIM. Однак навіть це все не зрівняється з перевагами eSIM, за які технологія й стала популярною серед користувачів!

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 1 =