Чому корисно їздити на велосипеді

Щойно за вікном починає поволі теплішати, велорайдери Дніпра виходять на вулиці міста. Велосипедистів різного віку та статі з їхніми двоколісними друзями можна зустріти на набережній, у парках та скверах, на проспектах. Адже в місті поступово створюються умови для комфортних та безпечних велопрогулянок.

Велосипед рекомендується лікарями та тренерами як один із найефективніших кардіотренажерів. Звичайно, за правильного та обережного використання. Які переваги мають сучасні велосипеди, та що сприяє популяризації велоактивності?

6 причин для купівлі велосипеда

Поїздки на велосипеді — це збалансований та оптимальний вид спорту. Регулярні велопрогулянки дозволять значно покращити самопочуття та фізичну форму.

  1. Зміцнення м’язів. Під час їзди тіло навантажується завдяки активним рухам та перебуванню в постійній динаміці. Завдяки цьому підвищується витривалість та промальовується гарний м’язовий рельєф.
  2. Схуднення. Достатньо раз на день їздити в середньому темпі впродовж 60 хвилин, щоб спалювати 400–600 калорій. Це призведе до поступового схуднення без стресу для організму. Тому варто вибрати велосипеди в каталозі Алло.юа в Дніпрі, щоб спалити зайві калорії з приємними емоціями від велоподорожей.
  3. Зміцнення серця та судин. Поїздка на велосипеді дозволяє збільшити частоту серцевих скорочень та швидкість перекачування крові по судинах. Якщо вибрати прийнятний для самопочуття темп та регулярно тренуватися, можна знизити ризик появи захворювань серця. Також катання на велосипеді дозволяє нормалізувати артеріальний тиск.
  4. Профілактика варикозу. Сучасне життя та офісна робота супроводжуються тривалим сидінням за робочим столом, у салоні авто чи під час вечірнього відпочинку вдома. Малоактивний спосіб життя — це ідеальний «пусковий гачок» для проблем із судинами на ногах. Їзда на велосипеді в середньому темпі — це можливість активізувати кровообіг, наситити кров киснем та позбавитися відчуття важкості в ногах.
  5. Зміцнення імунітету. Регулярні прогулянки велосипедом на свіжому повітрі дозволять загартувати організм. Звісно, не варто їздити під час сильного морозу чи зливи. Але проїхатися з вітерцем прохолодним осіннім ранком — це дуже корисно. Надалі організм буде менше піддаватися переохолодженню.
  6. Настрій та сон. Катання на велосипеді дозволяє знизити рівень стресу. Людина концентрується на дорозі, відволікається від рутинних думок, проблем і зрештою відчуває моральне розвантаження. Також велопрогулянки сприяють виведенню з організму гормону стресу — кортизолу. Втомлений, але задоволений райдер з легкістю засинає, щойно торкнеться подушки головою.

Велосипед — це ще й екологічно: він не виділяє вуглекислий газ, не шумить, займає мінімум місця та дозволяє швидко уникнути наїзду на домашніх чи диких тварин завдяки маневреності. Також велосипед потребує мінімальних капіталовкладень для обслуговування.

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =