Довгоочікуване відкриття спортивної арени у Тячеві

Відтепер жителі Тячівської громади можуть більше часу приділяти спорту. В Тячеві відкрили спортивну арену де займатися не лише зручно, а й приємно.

Місце, яке повинно стати осередком розвитку спорту зводили з 2011 року. В період загострення ситуації на Сході фінансування об’єкту було призупинено на 2 роки і відновлено у 2015-му. І ось нарешті всі жителі районного центру дочекалися. Сучасний просторий заклад з великим залом, гарним покриттям, трибуною для вболівальників, роздягальнями та вбиральнями,а також конференц-залом відкрив двері для всіх любителів спорту.

У спорткомплексі враховано все до дрібниць-каже директор. Покриття залу з дуба і на нього діє гарантія 20 років. Подумали також про вболівальників-для них передбачені спеціально облаштовані трибуни.

В спорткомплексі діти займатимуться всіма видами спорту ручного м’яча, баскетболом, волейболом, гандболом, також тенісом,хортингом та багатьма іншими. Тут планують проводити як міські,районні так і обласні та навіть загальнодержавні змагання. Юні спортсмени кажуть,що заклад їм до вподоби, хоча й ще не звикли.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − ten =