17 найкращих вчителів Закарпаття нагородили обласними преміями

Педагог – не професія, не справа, це великий подвиг і покликання душі! День працівників освіти відзначають щорічно першої неділі жовтня. Цього року професійне свято припадає на 6 жовтня. Найкращих педагогів краю відзначили урочисто в ужгородському ПАДІЮНі.

17 педагогів з усіх районів краю та міст Ужгород, Мукачево і Хуст отримали премію імені Августина Волошина. Найвищу обласну нагороду у сфері освіти традиційно вручають з 2008 року за професіоналізм та педагогічні досягнення. Цього року грошова премія лауреатам – 10 тисяч гривень, це удвічі більше, ніж торік.

Обласні та відомчі відзнаки, грамоти, квіти та оплески – для найкращих працівників сфери освіти – вчителів, вихователів дошкілля, і майстрів училищ, викладачів та педагогів різного рівня освітніх закладів краю! Найщиріші вітання з нагоди професійного свята адресовані усім 55 тисячам освітян краю, у тому числі й понад 18 тисяч вчителям, завдяки яким існує мережа освітніх закладів краю.

Говорили й про труднощі професії. І педагоги, і школярі вважають, що бути вчителем не просто! До прикладу, проблему з гаджетами, планшетами, мобільними телефонами вже вирішили. На уроці – зась! Відклали на стіл чи у спеціальну коробку, а на перерві та після навчання – будь ласка.

Урочистості завершилися святковим концертом і теплими словами та побажаннями, адже попереду – будні навчального процесу!

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 10 =