Чи залишиться Закарпаття без води?

Залишитись без води ризикує Закарпаття вже з серпня. У зв’язку з закриттям АТ «Дніпроазот», – єдиного в Україні підприємства, що займається виготовленням рідкого хлору, водоканали залишились без можливості очищення води.

В Ужгороді запасів вистачить тільки до початку серпня. У комунальному підприємстві «Водоканал м. Ужгород» розглядають і інші методи очищення, однак вони дуже дороговартісні, адже потрібно повністю оновити обладнання. Окрім нових методів знезараження води, вивчають і можливі фірми з-за кордону, де можна закупити хлор.

А в обласній адміністрації переконують: вирішенням ситуації вже займаються. Рідкий хлор як гуманітарну допомогу може надати Угорщина, наразі шукають способи доставки речовини.

А тим часом Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив: виробництво рідкого хлору відновлено. Паралельно йдуть поставки хлору з Румунії. Тож варто сподіватися, що уникнути відсутності води в області та Україні в цілому – вдасться.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =