Мукачівський військовий ліцей відзначив 20-річчя

Святково вбрані, струнко вишикувані, завжди готові: курсанти Мукачівського військового ліцею зібралися, щоб відзначити 20-річчя створення рідного навчального закладу. Подія розпочалася зі складання клятви студентами-першокурсниками, а вже невдовзі вони одягли свої перші погони.

З вітаннями та різними побажаннями виступили гості свята: керівники ліцею та випускники різних років навчання. Отримали свої відзнаки, грамоти і подарунки викладачі і працівники ліцею, а також самі ліцеїсти. Багато студентів вваають цей заклад чудовим стартом на шляху втілення своїх мрій, прекрасною перспективою. Для декого це ще й можливість продовжити справу своїх батьків.

За роки свого існування, кажуть викладачі ліцею, багато вершин було підкорено, є чим пишатися, але зупинятися ще зарано. Деякі викладачі зізнаються: хоча тут навчаються лише хлопці, від звичайних старшокласників їх відрізняє висока дисципліна та організованість. Викладати тут, розповідають, навіть цікавіше, приємніше і простіше.

І хоча ліцей є закладом з посиленою військово-фізичною підготовкою, але навчання спрямовують так, щоб студенти могли всебічно розвиватися, бути ерудованими та освіченими, справжньою військовою елітою. Адже саме таким, вважають керівники і викладачі ліцею, має бути справжній захисник нашої держави.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − eighteen =