Редакція «М-студіо» звертається до міського голови Мукачева

Редакція «М-студіо» звертається до міського голови Мукачева

Шановний Андрію Вікторовичу!

Редакція ТРК «М-студіо» на Вашу адресу надсилала ряд інформаційних запитів, термін відповіді на які, згідно закону, спливає на цьому тижні. Ми всі живемо у цифровому світі. Тож просимо і Вас, як молодого, прогресивного мера, не відставати від розвитку технологій та мотивувати Ваших підлеглих іти в ногу з часом. В епоху всесвітньої діджиталізації, коли Президент обіцяє зробити країну цифровою, перенести все управління в смартфони, просимо органи Мукачівської міської ради вчасно на реагувати інформаційні запити, адже сучасні технології дають безмежні можливості для того, аби уникати старих методів пересилання інформації – поштою та паперами, витрачати ресурси та час.

Закликаємо мера Мукачева: швидше реагуйте на інформаційні запити журналістів, адже приховувати від громади міста вам нема чого, адже, згідно декларації, ви – далеко не бідна людина, тож ми переконані, що жодні так звані відкати Вас не цікавлять.

Тому просимо надати нам інформацію, про яку запитували, і термін надання якої спливає на цьому тижні, нагадуємо: не зволікати та надати все вчасно, як того і передбачає законодавство, у п’ятиденний робочий термін.

Редакція ТРК «М-студіо» готова передати флешки чи інші носії, які потрібні для передачі запитів, аби на них не витрачалися народні гроші.

Дякуємо за порозуміння, та віримо, що Ви – чесна та порядна людина.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + eight =