Жителі мукачівського «Пентагону» так і не отримали цілодобову воду

Чекали цілодобового, а отримали лише перебої з водопостачанням. Ще кілька місяців тому жителям мікрорайону Пентагон в Мукачеві пообіцяли, що воду вони будуть отримувати безперебійно. Для цього водоканал провів ремонті роботи, встановив нове обладнання, зокрема німецькі водонасоси.

Поки проводили ремонт, кілька днів мешканці багатоповерхівок сиділи взагалі без води, однак сподівались на покращення – втім, так і не дочекалися. Зараз по кілька годин на день вода в кранах відсутня взагалі. А коли і з’являється, напір настільки слабкий, що не можна ні посуд помити, ні помитися.

Вода в крані зникає несподівано, так само як і згодом з’являється, каже пан Анатолій. До таких перебоїв не може звикнути та пристосуватись, адже ще кілька місяців тому водопостачання у будинку було з 6 ранку до 12 ночі.

Зараз родина змушена водою запасатись. Її в крані або немає взагалі, або ж напір дуже слабкий, що і помитися не можна.

Така ж проблема і в інших жителів мікрорайону Пентагон. Трохи більше пощастило тим, хто живе на перших двох поверхах багатоповерхівок. В цих квартирах проблеми хіба що з напором. А от вище третього – воду подають вже з перебоями.

Така ситуація з водопостачанням почалась після того, як в мікрорайоні провели ремонті роботи. Тоді мешканцям пообіцяли зробити водопостачання цілодобовим. Для цього на станції третього підйому встановити нові німецькі насоси які мали працювати в автоматичному режимі. Також модернізують й інше обладнання станції.

Як розповіли у водоканалі, вартість нового обладнання – 330 тисяч гривень, робіт – приблизно 130 тисяч. Тоді увесь мікрорайон був кілька днів без води. Пережити цю неприємність мешканцям мікрорайону допомагало й те, що чиновники обіцяли, ніби тут буде цілодобове водопостачання. Потім начальник ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк ще раз твердо це пообіцяв. Тож, люди сподівались на покращення. Втім, так і не дочекались.

Ні якістю води, ні тиском після заміни старого обладнання на нове не задоволений ніхто, та й проблема цілодобового водопостачання залишається відкритою. А чи виправдані тарифи на воду, які підняли майже вдвічі, жителі мікрорайону кажуть – навряд чи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + one =