Збитки від стихії в Рахові попередньо оцінили у понад 30 мільйонів гривень

Стихія завдала значної шкоди Рахову. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра для виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії.

У п’ятницю, 17 серпня, понаднормові дощові опади призвели до формування селевих потоків, що заповнили потік «Буркут» у Рахові. Потік води, гілля, колод та каміння зносив все на своєму шляху. Як наслідок – знищено близько двох кілометрів дороги по вулиці Буркут у місті Рахів, а також містки й підпірні стінки мостів, дороги в центральній частині міста. Значної шкоди стихія завдала дворогосподарствам, майну жителів міста, знищила городи приватних садиб. Шар намулу та гравію підтопив підвали дев’яти багатоквартирних будинків, близько двох сотень приватних дворів, дошкільний навчальний заклад №3 та під’їзні дороги.

За попередніми підрахунками, здійсненими у Рахівській міській раді, стихія нанесла шкоди мешканцям міста на близько 3 мільйонів гривень, та на мільйон – об’єктам комунальної власності. Для відновлення берегоукріплень та асфальтобетонного покриття вулиці Буркут необхідно більше 30 мільйонів гривень, – йдеться у попередніх звітах.

Народний депутат України Василь Петьовка направив депутатське звернення на адресу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. У документі йдеться про те, що вкрай потрібно вжити невідкладних заходів задля усунення наслідків стихійного лиха. У депутатському зверненні Василь Петьовка вказує на необхідність виділення в терміновому порядку для Рахівської міської ради бюджетних коштів з резервного фонду Кабінету Міністрів України для усунення наслідків стихійного лиха 17 серпня.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − five =