Збірку пісень і віршів презентувала мукачівська авторка-виконавиця Людмила Ковач

Відома авторка-виконавиця Людмила Ковач презентувала авторську збірку вокальних творів під назвою «Любов ніколи не перестає». До книги увійшли 22 пісні і вісім віршів. Авторка поділила видання на три розділи – «Родина», «Материне» і «Сокровенне», які символізують різні етапи її життя.

У читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотека и ім. О. Духновича відбулася презентація авторської збірки вокальних творів під назвою «Любов ніколи не перестає» відомої авторки-виконавиці Людмили Ковач.

Привітати авторку-виконавицю з довгоочікуваною подією зібралася повна зала людей. На гостей чекала тепла розмова, яка гармонійно поєднала пісенно-поетичну лірику авторки із виконанням пісень, що увійшли до збірки.

Над збіркою працювала ціла команда людей, яка, за словами поетеси, приклала великі спільні зусилля до того, щоб книга побачила світ.

Пані Людмила розповідає: кожен написаний вірш – це сповідь. Емоції, які переживала в різні періоди свого життя, майстерно викладала на папері. Тож видання вирішила поділити на три розділи – «Родина», «Материне» і «Сокровенне».

Хоча, за словами авторки, її творчий доробок налічує більше 60 віршів, до книги, яку презентує сьогодні, увійшли тільки 22 пісні і вісім віршів. Пані Людмила сподівається, що презентована нині збірка ніколи не припадатиме пилюкою на полицях, а твори завоюють прихильність читачів і отримають нове життя у їхньому виконанні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =