Збір коштів на будинок пристарілих

Представники Ужгородського Ротарі-клубу провели благодійну зустріч в стінах Єпископської Резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії. Разом із Владикою Нілом присутні  збирали кошти для реконструкції будівлі медико-соціального будинку для престарілих який знаходиться в селищі Ясіня, Рахівського району.

Зустріч членів Ротарі-клубу “Ужгород-Скала” пройшла в незвичному форматі. Вперше ротарійці зібрались в стінах Резиденції Єпископів Мукачівської греко-католицької єпархії. Сюди вони привезли 13 сакур, які були висаджені в сквері Марії Терезії, неподалік Резиденції.

Ротарійці з усього світу долучились до акції та вже зібрали біля 130 тис. дол. Наразі потрібно ще 20 тис. для того аби провести повну реконструкцію будівлі, а також встановити опалення та централізоване водопостачання та водовідведення.

У свою чергу Мукачівська греко-католицька єпархія, яку представляв Владика Ніл, благословила благородну справу. Владика наголосив на потребі допомагати тим хто цього потребує, та подякував присутнім за це, а також провів невелику екскурсію в минуле самої Резиденції Єпископів, в якій багато хто з гостей був вперше. Аби краще дізнатись в яких умовах проживають підопічні Ясінянського медико-соціального будинку, присутнім продемонстрували фільм. Для них він став шокуючим. Кажуть – мова не стільки в умовах проживання, як у  питанні самотності його пристарілих мешканців.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 5 =