Засідання Верховної ради: короткі підсумки роботи за тиждень

26 січня розпочала засідання Верховна Рада України. Участь в ухваленні важливих для держави рішень взяли і народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк. 
Серед багатьох законодавчих актів парламент ухвалив законопроект, що регулює діяльність колекторських компаній, зокрема запроваджує ведення реєстру колекторських компаній, зобов’язує колекторські компанії дотримуватися вимог етичної поведінки та правил взаємодії з боржником та встановлює їх відповідальність за порушення цих правил.
Утворена і Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану “Укрзалізниці” та розслідування фактів, що призвели погіршення її технічного стану

Народні депутати підтримали і постанову «Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги», якою зокрема рекомендовано Кабінету Міністрів України повернути пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії. Уряду, спільно з НКРЕКП, запропоновано:
– встановити граничні рівні торговельної надбавки до тарифів на комунальні послуги
– встановити окремий тариф на електроенергію для населення – за обсяг, спожитий до 100 кВт/год на місяць;
– встановити окремий тариф на електричну енергію, для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, і негазифікованих будинків (до 3000 кВт/год на місяць).

Верховна Рада зробила і крок до врегулювання ситуації для споживачів, які використовують електроопалення. 310 депутатів, в тому числі представники групи «Довіра» підтримали зміни до Держбюджету щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − two =