Захисні ролети: переваги та як обрати

Захисні ролети – конструкції, що встановлюються на різних об’єктах. До них відносяться офіси, фінансові установи, магазини, а також квартири та приватні будинки. За допомогою сучасних систем забезпечується захист від злому, від шуму, від пилу. Конструкції встановлюються на вікна будь-яких розмірів. На вибір представлені різні моделі. Можна підібрати колір і замовити виготовлення зовнішніх рольставен за індивідуальними вимірами.

Переваги рольставен 

Турбота про збереження майна та про безпеку сім’ї – першочергове завдання, яким не можна нехтувати. Для його вирішення найкраще підходять захисні ролети. Це конструкції, які працюють за принципом жалюзі, але виготовляються із високоміцних матеріалів. Їх головними компонентами є профілі, короб та напрямні. Також передбачаються елементи керування. Після встановлення систем забезпечується захист від недоброзичливців. Конструкції мають гарну зломостійкість, тому злом вікна істотно ускладнюється.

Зовнішні рольставні – захисні системи, що мають важливі переваги:

  • довговічність – термін служби сягає 20 років. Головними умовами є правильний монтаж та дотримання норм експлуатації;
  • надійність – у конструкціях використовуються металеві ламелі. Їх важко пошкодити, тому майно перебуває під захистом;
  • зовнішня привабливість – захисні системи не тільки виконують важливі функції, а й гармонійно вписуються в навколишній простір;
  • економія тепла і грошей – після встановлення зовнішніх рольставен зменшуються тепловтрати в холодну пору року. Це сприяє зниженню витрат на опалення;
  • зменшення рівня вуличного шуму – позитивний момент, завдяки якому в будинку, в офісному приміщенні створюється комфортабельна обстановка. Вуличний шум не заважає відпочинку та не відволікає від роботи.

Переваг багато, тому рольставні широко використовуються за призначенням. Доглядати за захисними ролетами нескладно. Потрібно періодично очищати полотно від забруднень. Для такої мети можна використовувати щітку з м’якою щетиною або ганчірку, а також миючий засіб без абразивних частинок.

Як обрати захисні ролети? 

Найважливішим параметром є матеріал. До надійних варіантів відносяться зовнішні ролети, виготовлені зі сталі. Для них характерна міцність і тривалий період експлуатації. Матеріал покривається полімерним покриттям, завдяки якому забезпечується захист від корозії та естетичний зовнішній вигляд.

Ще у продажу представлені алюмінієві захисні ролети. Такі конструкції мають хороші властивості. Під ними мається на увазі стійкість до негативних зовнішніх факторів, легкість та висока міцність.

Обираючи зовнішні ролети, звертайте увагу на особливості профілю. Можливо два варіанти. Перший – пінозаповнений профіль. При його виготовленні застосовується метод роликової прокатки. До другого варіанта відноситься екструдований профіль. Його виготовляють методом екструзії листів алюмінію.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =