Закарпатська обласна рада підтримала “євробляхерів” і затвердила бюджет – 2019

Майже півсотні чоловіків в жовтих жилетах – і не у Франції, а в Ужгороді. Вишикувалися на площі Народній. Кажуть, ідуть на сесію. Вимагатимуть в депутатів області звернутися до Верховної Ради України.

Згодом зайшли до сесійної зали. Депутати вислухали прохання «євробляхерів», звернення до Верховної ради щодо пільгового розмитнення підтримали. Обласні обранці зачитали і свої депутатські звернення та запити.

Вимогу звернутися до консульств, які знаходяться на території області, з проханням звернутися до уряду Росії, аби ті звільнили полонених моряків України, озвучив Василь Губаль. Однак депутати сприйняли таке висловлення як популізм. Тим паче, що, за словами Геннадія Москаля, саме керманич партії «Єдиного Центру», від імені якого і виступив Василь Губаль, розпалює в краї ворожнечу.

Згодом депутати приступили до порядку денного: проголосували за програму «Турбота» на 2019 – 2021 роки, Програму охорони навколишнього середовища. Підтримали і Звернення обласної ради щодо негайного зупинення дії постанови Кабміну про підвищення ціни на газ.

Згодом депутати приступили до найголовнішого питання порядку денного : затвердили бюджет області. Становитиме він майже 7 млрд. грн. Однак ця сума протягом року підлягає коригуванню. Розраховують і на кошти від держави, адже Закарпаття – область дотаційна. Однак тут як у пісні, каже Геннадій Москаль .

Варто додати, затвердили цьогоріч бюджет майже без суперечок. Керманичі області кажуть, будуть виходити з того, що є. Коригуватимуть бюджет області по мірі надходжень та потреб.

Зазначимо, це остання сесія цього року. На завершення депутати привітали представників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =