Закарпатці продовжують красти електроенергію

Протягом тижня працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 23 факти крадіжок електроенергії. Про це повідомляє прес-служба товариства.

Зокрема, було складено 20 Актів про порушення Правил серед населення та 3 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Найбільше випадків незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському районі (7 випадків). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження та зриву пломб на лічильнику.
У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 2-х районах Закарпатської області. При цьому найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), а також пошкодження та зрив пломб.
Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 79,1 тис. грн, із яких у побуті – на суму 55,5 тис. грн., а в юридичному секторі – на суму 23,6 тисяч.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 7 =