З Ключарків на Мукачівщині перестали вивозити сміття

Переповнені баки сміття вздовж вулиць села Ключарки, що під Мукачевом, мало того, що неестетично виглядають, а й ще й сприяють антисанітарії, адже у таку спеку непотріб розкладається швидше, супроводжуючись смородом.

Голова села Ключарки Зоряна Павлик підтвердила, що сміття справді не вивозять, причому це вже вдруге за останній місяць. Перший раз проблему вирішили.

Досі не має пояснення причина відмови у вивезенні сміття у жителів села Ключарки від АВЕ – Мукачево, з якою безпосередньо люди заключили договір і сплачують за послуги.

Спробували додзвонитися до очільника АВЕ – Мукачево, аби почути, як то кажуть, з перших вуст, чому не вивозять сміття у Ключарках.

Аби розставити всі крапки над «І», голова сільської ради направила письмові запити до всіх задіяних інстанцій. Проте жодної відповіді досі немає. А сміття залишається невивезеним.

Представники сільської ради підтвердили припущення людей, що це тиск з боку міської влади на жителів Ключарок, більшість з яких і на громадських слуханнях, і при письмовому опитуванні, відмовилася об’єднуватися з містом Мукачево. Нагадаємо, в результаті опитування жителів села – 900 проголосувати проти приєднання до Мукачева, і лише 300 за.

Нагадаємо, згідно із законом, об’єднання має відбуватися виключно на добровільних засадах. У жителів виникає питання: невже цього не знає мер Мукачева? Мають власне бачення на це і в обласній адмістрації

Крім того, жителі села категорично заперечують інформацію, оприлюднену у ряді ЗМІ про те, що нібито вони погодились на приєднання.

Варто додати, село Ключарки не дотаційне, має доходи, а ще й 40 гектарів неприватизованих вільних земель саме у сторону Мукачева. Що цікаво, якщо не приєднаються Ключарки, не вдасться приєднати сусіднє Давидково. Про ситуацію з добровільно-примусовим приєднанням навколишніх сіл до міста над Латорицею знають і в області.

Тим часом, жителі села не розуміють, чому до них ставляться представники єдиного центру, представник села в районі – Володимир Фехтел, очільник фракції «Єдиного центру» в райраді, народний депутат – за якого голосували жителі села – лідер «Єдиного центру» та мер Мукачева, обрагний від цієї жє політичної сили.

Жителі ж сподіваються, що здоровий глузд переможе, чиновники не ховатимуть голову в пісок, проблему зі сміттям вирішать цивілізовано, а ситуація з приєднанням владнається у рамках закону і думка громади стане вирішальним чинником.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − fifteen =