Випуск програми “7 Днів” за тиждень 9 квітня 2017 року

Газові питання

Питання абонплати за газ збурило суспільство.  З 1 квітня для населення і промислових споживачів вводиться нова система оплати за використаний газ. Українці отримуватимуть окремий платіж за газ і  та сплачуватимуть абонплату за підключення до системи газопостачання.  В НКРЕ заявляють, що таким чином хочуть зробити прозорими тарифи. Розрахунки свідчать, що майже половині  населення  країни доведеться платити за газ більше.

 

Мукачівський  аеропорт. Власність, земля та майно

Цього року  на утримання комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Мукачево»  жителі міста заплатять  мільйон 240 тисяч гривень своїх податків, що на майже 60% більше , ніж минулого  року.   На місці територій аеропорту – не зрозуміло, чи то колишнього, чи діючого,  лише за останні пів року  обіцяли  побудувати спорткомплекс,  бізнес – центр, а потім –  знову відновити аепорт.  Служба аудиту щойно завершила перевірку цього комунального підприємства і виявила ряд порушень. Прокуратура відкрила кримінальну справу

 

Ремонт об’їзної. Берегівську приведуть до ладу

У Мукачеві обласні дорожні служби розпочали ремонт дороги, що сполучає Пряшівську та Берегівську об’їзну. На відновлення цього автошляху водії чекали із нетерпінням, адже ця дорога – важливий транспортний кордон усієї області.

 

Проблеми водопровідних мереж. Закопані гроші

Журналісти «М-студіо»  неодноразово висвітлювали теми, що пов’язані зі станом доріг та скарги людей стосовно відсутності водопостачання чи ж несовісної роботи водоканалів, чи співпрацюють дорожні служби із комунальними підприємствами, чи розуміють чиновники, що  неефективно використовують кошти людей, які своїми податками наповнюють бюджет. Часто дорожники покладуть новісінький асфальт, а через певний час трапляються аварії на водопроводі

 

Наслідки спалювання сухої трави та сміття

Одна з причин відсутності води у Чопі на цьому тижні – спалювання сміття. Через так зване прибирання сухої трави заживо згорають тварини, у вогні будинки та ліси. Через те, що палили сухостій, 1700 сімей Берегова залишилися без газу. Типові наслідки спалювання трави, про які мало хто задумується перед тим як кинути палаючих сірник в сухостій – у вогні гинуть молоді рослини і дерева, хробаки, комахи

 

Шанс на приватизацію . Мати своє житло

Верховна рада дозволила приватизувати українцям свої кімнати в гуртожитках. 5 квітня за відповідне рішення проголосувало 256 нардепів. Законопроект передбачає право на безоплатну приватизацію громадянам, які ще не скористалися таким правом. Ситуація та умови, в яких живуть люди в гуртожитках – бажає кращого.

 

Безкоштовні ліки. Державні програми

Інсулінозалежні діабетики від тепер забиратимуть ліки у аптеках, а програма «Дрступні ліки» мала б полегшити доступ до медпрепаратів для частини населення.

 

Операція з виправлення вад сколіозу.

Меценат Алекс Ровт забезпечив Закарпатську ОДЛ матеріалами обладнанням та  необхідним для реабілітації. В Закарпатській  обласній дитячій лікарні провели першу операцію з усунення викривлень хребта у дітей. Цього ж тижня закарпатці отримали можливість за необхідності оперуватися в нашому регіоні, адже нарешті було встановлено обладнання,яке у кінці вересня минулого року презентували лікарні БО «Сара» та Алекс Ровт.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =