Виноградівському малюку кошти на лікування збирали на благодійному концерті

У Виноградові відбувся благодійний концерт, щоб допомогти онкохворій дитині. Сашко Костроб має всього півтора року. Проте злоякісна пухлина не обирає за віком людей.

Лікарі кажуть, що надія вилікувати маленького хлопчика є, але процес довготривалий і дороговартісний. Сто тисяч гривень потрібно зібрати, щоб розпочати процес хіміотерапії. Звісно, що таких грошей родина не має, тому звернулася по допомогу до благодійних фондів і небайдужих людей.

Доброчинний концерт відбувся у міському Будинку культури. Ініціаторами заходу стали благодійні фонди «Виноградів» та «Едьмашерт» з угорського м. Ерд, а також адміністрація Виноградівського району та угорське консульство з м. Берегово.

Крім виступів учнів та викладачів Невелентфовлівської школи мистецтв, у залі Будинку культури діяла благодійна виставка ярмарок виноградівських митців. В ході концерту кожен міг долучитися до благодійного внеску.

Громадський благодійний фонд «Виноградів» був заснований два роки тому. За цей час завдяки їхнім благодійним акціям і скринькам добра і милосердя було надано фінансову допомогу на лікування 30 важкохворим дітям. Щоб розпочати важкий процес лікування, для Сашка Костроб, батькам потрібно зібрати 100 тисяч гривень.

Враховуючи успішний досвід проведення подібних акцій та зважаючи на серйозність проблеми онкозахворювань у Виноградівському районі, засновники благодійних фондів звертаються до всіх небайдужих із проханням взяти участь у акції милосердя. А кошти для допомоги онкохворому Сашкові Костроб можна перерахувати на картку мамі, Катерині Костроб.

Для допомоги:
Картка ПриватБанку мами Сашка: 5168 7573 4086 0768
Отримувач: Костроба Катерина Юріївна

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 7 =