Валерій Лунченко провів більше 300 зустрічей із закарпацями

Більше 300 зустрічей із людьми за останні місяці в Хустському, Іршавському та Тячівському районах мав кандидат у народні депутати України Валерій Лунченко.

Під час цих зустрічей політик поспілкувався з понад 20 тисячами краян.

“Лише за останні два тижні побував в Буштині, Округлій, Лазах, Руському полі, Новобарові, Дулові, Вонігові, Тереблі, Кричеві, – зазначив Валерій Лунченко. – Мав десятки приємних та корисних зустрічей в Іршаві, Білках, Ільниці, Осії, Великому та Малому Раковці”.

За словами кандидата у народні депутати України, на жаль, в тих населених пунктах, де він побував, багато проблем. Ситуація з дорогами – одна з найгірших в області. Медична і освітня сфери потребують термінового втручання. Необхідно невідкладно ремонтувати школи, дитячі садочки, амбулаторії.

“Я бачу, що роботи буде дуже багато. Але нашій команді не звикати вирішувати складні питання. Нам по силах зробити так, щоб вже найближчим часом люди переконались – їх чують і розуміють, їхні проблеми вирішують. Бо Хуст – це лише початок. Тячівщина та Іршавщина – з нами”, – підсумував політик.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − four =