В Мукачеві замість необхідного ремонту доріг прокладатимуть нову

Роками без ремонту. В Мукачеві досі вистачає доріг, які асфальту ще не бачили. Такі автошляхи є як в центтрі міста, так і в спальних мікрорайонах. Турбує мукачівців і стан площі перед залізничних вокзалом.

Так зустрічає Мукачево тих, хто вирішив сюди приїхати залізничним транспортом. Дорога тут схожа на смугу перешкод. То трамплін, то вибоїна. Водії кажуть, площа перед вокзалом – це фактично обличчя міста, а виглядає воно не надто привабливо.

А на вулиці Ватутіна майже в самому центрі міста дороги фактично нема, хоч поруч автовокзал та школа, також розміщені на вулиці і різноманітні офіси, працівники яких інколи не можуть під’їхати до місця роботи.

Ще одна вулиця, де дороги також немає – Гулака-Артемовського. Про асфальт люди мріють не один десяток років.

А жтелі вулиці Зеленої в мікрорайоні Росвигово неодноразово звертались до влади з проханням відновити тут покриття. Та результату жодного. Тим часом в цьому ж Росвигові планують будувати нову дорогу, що сполучить місто із трасою Київ-Чоп. Детальний план майбутньої вулиці Шептицького та схему організації дорожнього руху був готовий ще рік тому. 11 мільйонів з бюджету міста уже виділили. Тим часом на сайті прозоро, де, згідно закону, мають оголошуватися всі державні закупівлі оприлюднена інформація про те, що на будівництво дороги Андрея Шептицького, або як її в народі вже назвали – дороги до Сільверденду, оголошено тендер на 20 мільйонів 848 тисяч 267 грн. Замовник – управління міського господарства мукачівської міської ради. Кінцевий термін подання пропозицій – 28 жовтня. Як бачимо, вартість дороги зросла з 11 до майже 21 мільйона.

Чому суму робіт збільшили без попереднього обговорення, а також не поставивши до відома і міських депутатів – питання без відповіді. До того ж, за словами жителів міста, такий дорогий та масштабний проект зараз розпочинати зовсім недоцільно. Принаймні, поки не будуть відновлені інші дороги, які терміново потребують ремонту.

Один з варіантів, який пропонують мукачівці, щоб збільшити трафік при виїзді з міста – додати ще одну смугу руху до дороги, яка веде до траси Київ-Чоп. З яких джерел будуть виділяти додаткові кошти на будівництво дороги, також поки невідомо. Але у будь-якому випадку, кажуть мукачівці, це будуть кошти з місцевого бюджету. А, значить, гроші платників податків.

Тож, як бачимо, проблемних доріг в місті вистачає, тим часом люди сподіваються і вірять, що колись і до їхніх вулиць дійде черга і вони нарешті зможуть ходити та їздити рівними та якісними автошляхами. Ну, і варто сподіватися, що тендер відбудеться насправді прозоро, і його, випадково не виграватимуть вкрай наближені до владної верхівки підприємці – принаймні на це сподіваються обранці та пересічні платники податків.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 15 =