Візит австрійської делегації

Перезавантажити українсько-автсрійські відносини, перейняти досвід, аби запровадити в економіку Закарпаття, залучити австрійських інвестицій у спільні проєкти та сформувати дорожню карту співпраці – така основна мета зустрічі австрійської делегації з представниками обласної влади, бізнесу, науки і освіти, яка пройшла у Закарпатській ОДА.
Інвестиційні проєкти повинні входити у план розвитку Закарпаття, бути частиною  стратегії регіону, аби кошти які вливаються інвесторами в економіку краю сприяли створенню робочих місць із  гідними зарплатами, ефективному використанню його потенціалу.Закарпаття – регіон з великим потенціалом, крім того межує географічно з Євросоюзом, а Україна обрала шлях до євроінтеграції, –  це спонукає до транскордонної співпраці.
Торкнулися також співпраці з Ужгородським національним університетом, адже завдяки цьому чимало було зареєстровано патентів у сфері електроніки. Крім того, налагоджений обмін студентами та викладачами, реалізовані спільні проєкти тощо.Цей напрям і багато інших планують розвивати найближчим часом.Досвідом співпраці поділилися австрійські візитери на прикладі Словаччини. Запропонували подумати, крім інвестицій, про інші види співпраці, зокрема створювати спільні підприємства, брати участь у виставках, подавати ідеї у сферах сільського господарства, смарт тощо, оскільки відкриті до пропозицій.
У Закарпатті буде створена робоча група для розробки конкретних проєктів, які презентують австрійським інвесторам на бізнес-форумі, який планують організувати найближчим часом. Захід повинен стати майданчиком для обговорення ідей, обміну досвідом і створення підприємств у пріоритетних сферах.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 11 =