В пункті пропуску «Ужгород» автобуси пропускатимуть через вантажний термінал

У зимовий туристичний сезон в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» пасажирські автобуси пропускатимуть через вантажний термінал для розвантаження легкового напрямку, повідомила пресслужба Чопського прикордонного загону.

Це серед іншого обговорювали на зустрічі контрольних органів, що відбулася у пункті пропуску. Також узгоджено порядок оформлення мікроавтобусів, які здійснюють нерегулярні міжнародні пасажирські перевезення.

На зустрічі обговорили ситуацію, що склалася у зв’язку зі збільшенням кількості вантажних автомобілів, які останнім часом прибувають до пункту пропуску «Ужгород», та заходи, які вживаються задля прискорення контрольних процедур. Також домовилися про порядок спільних дій у разі виявлення правопорушень. Сторони узгодили питання взаємодії та обміну інформацією, а також скоригували порядок запуску транспортних засобів у пункт пропуску і порядок оформлення вантажних автомобілів. Було вирішено посилити заходи контролю за дотриманням правопорядку перед пунктом пропуску та своєчасного інформування відповідних служб про порушення правил дорожнього руху та громадського порядку.
Окремим питанням обговорили особливості оформлення осіб та транспортних засобів у пік зимового туристичного сезону.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + fourteen =