Ужгороді відбулася обласна спартакіада освітян

Майже 700 учасників, працівників освіти з’їхалися до Ужгорода на щорічну обласну спартакіаду. Вона вже стала традиційною, адже проводиться напередодні професійного свята – Дня вчителя.

Уже майже 10 років на такі змагання приїздить команда з Міжгірщини. І активні вони не тільки на обласних змаганнях, а й районних. Тому можуть похвалитися здобутками. Сім’я учасників з Міжгірської команди разом виступала на сімейному старті. А батько ще додатково представляв свою команду в гирьовому спорті. Мама зізнається, що підготуватися не було коли, але зі спортом «дружить» з дитинства. Розраховують потрапити до першої десятки.

Учасник з Ужгородщини вчитель географії та фізкультури розповів, на уроки школярі приходять охоче, вже мають і успіхи. Для цього всіляко їх заохочують, адже нація повинна бути здоровою. Сам вчитель представив легку атлетику, чим займався зі школи.

За успіхи учасники отримали традиційні спортивні нагороди: кубки, медалі, грамоти. Саме нагородження відбудеться за декілька днів – 28 вересня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 15 =