Урочистості з нагоди дня вчителя

Школяр Олексій в школі вчиться сумлінно. Музика – його улюблений предмет. На святі майстерністю буде радувати освітян не за оцінки, а на честь Дня вчителя.

Освітяни з усього Закарпаття з’їхалися до Ужгорода, щоб відзначити професійне свято.

Не менш важливий День вчителя і для Надії Петрівни – директора Ільницького дошкільного закладу №1. Понад 30ь років вона присвятила вихованню малечі в садочках. Не зважаючи на вік дітей, і там потрібно викладатися на всі 100%, каже п. Надія. Бо ж роботу виконують важливу. Діти – це наше майбутнє. Тому у вихованні йдуть в ногу з часом і використовують новітні методи навчання. А щоб діти хотіли вчитися, вчителі заохочують школярів своїм прикладом – продовжує Надія Петрівна. І радіє, що закон про реформу нарешті ухвалили. А щоб він був дієвим, потрібно сумлінно виконувати свою роботу – впевнена Ганна Сопкова – директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА.

Не обійшлося на урочистостях і без привітань. Вперше представник освіти отримує найвищу нагороду області – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття». Нею стала Вікторія Биркович, яка потрапила до 5-ки кращих вчителів України.

Ще 18-ть освітян Закарпаття отримають відзнаки імені Августина Волошина, яку вручають щорічно уже 10-тьроків поспіль.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + nineteen =