Угорщина надасть Закарпаттю хлор для очищення води

Угорщина відгукнулася на прохання голови ОДА Геннадія Москаля щодо поставки рідкого хлору для очистки питної води і надасть Закарпаттю таку гуманітарну допомогу. Про це Москаль повдіомив на своєму офіційному сайті.

– Зараз визначається механізм якнайшвидшого транспортування рідкого хлору, очікуємо його прибуття вже наступного тижня. Попередньо мова йде про півторамісячний запас речовини для Закарпаття, і за цей час, сподіваємося, «Дніпро-Азот» відновить свою роботу, – прокоментував Москаль.

Зараз на Закарпатті рідкий хлор використовують для знезараження питної води 18 підприємств. Через зупинку українського підприємства «Дніпро-Азот» запасу хлору для безперебійної роботи насосно-фільтрувальних станцій області залишилося на кілька тижнів, в Ужгороді його мало вистачити до середини серпня. У випадку нестачі хлору підприємства змушені будуть припинити свою роботу й зупинити централізоване постачання води населенню.

В інших областях України для вирішення проблеми з нестачею хлору його почали закуповувати у Румунії, Словаччини та Польщі.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =