У Тячеві відбувся Кубок Тересви з волейболу

На спортивному комплексі «Арена-Тячів» відбувся відкритий кубок Тересви з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Волейбол на Тячівщині – чи не найпоширеніший вид спорту. Майже у кожному населеному пункті є своя команда, а подекуди – і не одна. У змаганнях за кубок Тересви взяли участь команди із Тересви, із Нижньої Апші, спортсмени із Дубового, волейболісти із с. Ганичі, а також два жіночі колективи. Організатори турніру також запросили команду із сусідньої Румунії, міста Бая-Маре.

Учасники турніру зізнаються – волейбол на Тячівщині популярний здебільшого серед старшого покоління, молодь сьогодні спортом не цікавиться. І саме таким чином вони намагаються популяризувати цю гру у районі і залучити якомога більше молоді до здорового способу життя.

У результаті запеклих змагань на 3-ій позиції – спортсмени із Тересви, 2 місце посіла команда із Нижньої Апші, а переможцями стали волейболісти з Бая-Маре. Учасників нагородили грамотами, найкращим вручили кубки. Турнір відбувся за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 3 =