У Мукачеві звітували про зроблену роботу

Засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради розпочали з дохідних питань. Насамперед заслухали пропозиції щодо бюджету міста на 2018-й рік.

Після звіту спеціаліста відділу економіки та затвердження програми розвитку міста на наступні роки члени виконкому ухвалили скорочення штатної одиниці працівника позашкільної освіти. На порядку денному засідання виконкому було чимало програм, що стосувалися служби справ дітей, соціального захисту, медицини, майнові питання. Заслухали звіти керівників відділів виконкому, опісля про результати роботи розповіли директори комунальних підприємств. Першим відзвітував директор КП “Громадський транспорт Мукачева”. З приводу роботи нових маршруток у присутніх було чимало питань. Насамперед поцікавилися з приводу нестабільного графіку. Цікавилися присутні і тим, коли маршрутним сполученням буде охоплено все місто, та чому перевезеннями в місті займаються два комунальні підприємства: Громадський транспорт Мукачева” та «мукачівпастранс»? З приводу обґрунтованості ціни за проїзд не відповіли присутнім нічого. Ухилялися від пояснень щодо прибутків підприємства.

Чіткі фінансові звіти зробили лише начальник КП «Мукачівське кар’єроуправління» та КП «Чисте містоЦікавило присутніх як у фінансовому плані спрацювала муніципальна міліція. Загалом звіти підготували керівники 11-ти комунальних підприємства. Інших же планують заслухати на черговому засіданні, що відбудеться за кілька тижнів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 18 =