Трьох угорських туристів від загибелі в Тисі врятувало повалене дерево

Трьох угорських туристів врятували на р. Тиса закарпатські рятувальники. Про це інформує Управління ДСНС в Закарпатській області.

У суботу, 30 червня, о 17:50 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що в районі с. Гетиня Виноградівського району потребують допомоги троє громадян 1976, 2003, 2006 років народження, всі мешканці м. Ніредьгаза (Угорщина). Під час сплавляння річкою Тиса їхній човен перевернувся, і всі троє опинилися у холодній воді. На щастя, на їхньому шляху опинилося повалене дерево й вони залізли на нього.

Для проведення рятувальних робіт до місця було направлено чотирьох рятувальників та одну одиницю техніки Хустського водолазно-рятувального відділення. Вони швидко прибули до місця, зняли туристів з дерева та супроводили іноземних гостей з до смт. Вилок, де їх чекав ще 21 член їхньої групи.

Як розповіли рятувальники, громадянам, серед яких двоє неповнолітніх, дуже поталанило, адже через інтенсивні опади, що спостерігаються переважно в гірській частині Закарпатської області, на основних річках відбувається значне підвищення рівнів води.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =