Едгар Токар звернувся до Віктора Балоги: Не хвилюйтеся так сильно

Сьогодні, 26 липня кандидат від партії “Слуга народу” по 69 округу з центром в м. Мукачево Едгар Токар звернувся до Віктора Балоги.

Він попросив діючого нардепа не хвилюватись з приводу перерахунку голосів, адже все, на чому наполягає команда “Слуги народу”, – це перевірити списки виборців на дільницях, де голосів за Балогу виявилося більше, ніж зареєстрованих виборців.

Про це Едгар Токар зазначив на своїй офіційній сторінці в соцмережі fb:

“Шановний Вікторе Івановичу!

Не хвилюйтеся так сильно: ніхто нічого не зриває.

Все що ми хочемо – це перевірити списки виборців, оскільки отримали інформацію від сільських голів, які стверджують, що такої кількості мешканців, що брала участь у виборах на окремих дільницях, де ви перемогли, фізично немає.

Тому прошу Вас не сіяти паніку серед людей, адже ми маємо усі законні підстави, аби отримати та перевірити списки голосуючих.

Закарпаття досі памятає явку в 96,77% під час референдуму 16 квітня 2000, яку організували за вашою вказівкою окремі особи. Я хочу, щоб ці часи назавжди лишились в минулому. Я вірю, що правда переможе, і з приходом молодих і чесних людей зміняться не лише підходи до ведення виборчої кампанії, а й до розбудови держави.

Тому прошу усіх набратися терпіння, бо команда юристів, що відстоюють інтереси 20000 виборців та мене, як кандидата в народні депутати, мають багато доказів, що свідчать про порушення, як у день виборів, так і під час ведення агітації.

Окремо хочу подякувати усім людям, які надсилають нам фото та відео з порушеннями. З етичних міркувань ми не показуємо їх у мережі інтернет, але обовязково покажемо в суді”.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − three =