Суд частково задовольнив позов Едгара Токаря про перерахунок голосів у Мукачеві

Закарпатський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов Едгара Токаря щодо перерахунку голосів у виборчому окрузі з центром у Мукачеві.

Сьогодні після більш як чотирьох годин у нарадчій кімнаті суддя оголосив рішення, яким визнано протиправним і скасовано протокольне рішення ОВК №69 від 23.07.19, Суд зобов’язав ОВК повторно розглянути заяву Токаря про проведення повторного підрахунку голосів виборців на 13 ДВК, де, за словами представників кандидата, були зафіксовані порушення.

Нагадаємо, після голосування 21 липня у штабі кандидата від “Слуги народу” Едгара Токаря заявили, що на 16 дільницях в окрузі голосування проводилися з порушеннями, а результати виборів сфальсифіковані. ОВК зрештою вирішила перерахувати голоси, але не на тих дільницях, де були зафіксовані порушення, а натомість на всіх 133 ДВК. Згодом Центральна виборча комісія визнала незаконним рішення ОВК про перерахунок голосів і зобов’язала ОВК №69 встановити результати виборів до 5 серпня.

Після цього кандидат Едгар Токар подав позов до суду. 29 липня після того, як в Закарпатському окружному адміністративному суді заслухали свідків, вирішили оголосити перерву, аби дати час для підготовки пояснень на клопотання  представника Віктора Балоги.  З 9 ранку 30 липня колегія суддів продовжила роботу. Закарпатському окружному адміністративному суді.  Спочатку розглянули письмові докази – скарги, заяви про порушення, фотофакти. Далі перейшли до ознайомлення з відео доказами, які представили обидві сторони.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + fifteen =