Спроба рейдерського захоплення в Ужгороді?

Місцевий Інтернет-провайдер на ринку понад 20 років. Останні 5ь співпрацював з міською радою Ужгорода. Фірма надавала різні послуги: доступ Інтернету для відеоспостереження та доступ правоохоронців до архівів. Але договір співпраці закінчився наприкінці червня. Незадовго до цього міська рада оголосила тендер на побудову власної мережі, а фірма провайдер звинуватила її у спробі рейдерського захоплення майна.

Як заявляє правозахисник Олександр Пересоляк, міська рада боргує підприємству за певні послуги. Втручання в роботу відбувалося без рішення суду, тому, каже Олександр Пересоляк, вбачають у цих діях ознаки шахрайства. Наразі обидві сторони написали заяви до поліції.

Міська рада звинувачення у втручанні у роботу підприємства відкидає. Додає: створення власної мережі відеоспостереження зумовлене економією коштів. Упродовж 16-17-го років за відеоспостереження виплатили провайдеру 900 тис. грн, ще 170 тис за обслуговування системи. Окрім цього, йде мова і про абонентську плату.

В оголошеному тендері провайдер теж брав участь. І тричі вносили зміни до нього, а саме уточнення щодо його технічної частини.

Стосовно ситуації міська рада звернулася з позовом до Господарського суду області. Слухання у справі призначене на 3 серпня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + thirteen =