Закарпатські рятувальники одержать нове спорядження від Польщі

Рятувальні засоби та спорядження для порятунку людей на воді та в горах, а також електрогенератор отримають закарпатські рятувальники від Польщі.

За повідомленням Управління ДСНС в Закарпатській області, допомогу передадуть у рамках завершення спільного проекту “Підвищуємо безпеку в прикордонних регіонах”, що реалізовувався в рамках програми Польської допомоги задля розвитку та фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Упродовж шести років українські та польські рятувальники обмінювалися досвідом роботи щодо питань ліквідації наслідків різного роду надзвичайних ситуацій, а також порятунку людей на воді, у горах та під час ліквідації пожеж.

12 грудня в м. Ряшів Польської Республіки за участі маршалека Підкарпатського воєводства Владіслава Ортіла, Катаржіни Солек – віце-консула Республіки Польща у Львові, представників пожежно-рятувальної та гірської рятувальної служби даного регіону й рятувальників Закарпатської та Івано-Франківської областей, котрих представляли Володимир Ціцей та Володимир Чернецький, відбулася своєрідна нарада з підбиття підсумків даного проекту та підписано протокол прийому-передачі спорядження, закупленого під час його реалізації.

Як повідомив Владіслав Ортіл, польська сторона зацікавлена у продовженні співпраці між польськими та українськими рятувальниками в частині реалізації чергових спільних заходів з порятунку людей та майна в надзвичайних ситуаціях.

У свою чергу перший заступник керівника закарпатських рятувальників Володимир Ціцей подякував польським партнерам за спільну роботу й допомогу в покращенні матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підтвердив готовність до подальшої співпраці.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =