Сміття з с. Ключарки так і не вивозять – через загадкові “біологічні відходи”

Епопея з Ключарківським сміттям триває. Сьогодні четвер – день вивозу твердих побутових відходів і з населеного пункту. Люди повиставляли сміттєві баки та сподіваються, що цього тижня здихаються непотребу. Нагадаємо, це вже 3 тиждень поспіль у селі Ключарки ТОВ «АВЕ- Мукачево» не виконує умов договору – не вивозить сміття.

Повні сміттєві баки вздовж вулиць села Ключарки – таку картину зафіксувала знімальна група в обід. Люди, як зазвичай, у четвер – це день вивозу сміття за умовами договору з «АВЕ- Мукачево» – повивозили контейнери на узбіччя доріг.

Нагадаємо, ситуацію з блокуванням роботи АВЕ люди пов’язують з тиском Мукачівської міської влади на жителів села, більшість із яких відмовилася приєднуватися до Мукачева.

І це вже не вперше. Минулого разу ситуацію показово вирішив депутат Мукачівської районної ради від села Ключарки – Володимир Фехтел. Проте цього разу на численні звернення голови та жителів села реакції – нуль.

Додзвонилися до АВЕ Мукачево, де повідомили, що вивозу сміття нині не буде, для коментаря «звертайтесь офіційно – пишіть запит». А лист з поясненням відправили на сільську раду. У документі написано:

«20 липня 2018 року ММКП «Чисте місто» при здійсненні захоронення твердих побутових відходів, вивезених ТОВ»АВЕ-Мукачево» із території Ключарківської сільської ради було виявлено біологічні відходи, які є забороненими для захоронення на полігоні. Станом на 9 серпня не встановлено джерел або причин появи біологічних відходів. До з’ясування фактів ТОВ «АВЕ-Мукачево» на має можливості надавати послуги споживачам Ключарок. За цих обставин 9 серпня планове вивезення відходів не здійснюватиме».

Проте до листа не додається жоден документ, де б фахівці засвідчили факт наявності біологічних відходів. Це ще більше обурює жителів села, які в свою чергу кажуть: це підтверджує припущення, що тиск на громаду продовжується.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 13 =