Партія “Слуга народу” може оскаржити результати голосування на Закарпатті

Через порушення під час голосування 21 липня партія “Слуга народу” може оскаржити в судах результати голосування на окремих дільницях і навіть виборчих округах. Про це сказав на брифінгу керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко. За його словами, підкупи виборців могли вплинути на результати виборів у десяти округах в різних областях, в тому числі і на Закарпатті.

“Там багато порушень заактованих і масовий підкуп на одному з округів, там, можливо, буде позов”, — сказав Корнієнко, назвавши виборчий округ №69. Він уточнив, що спочатку партія збиратиме матеріал для звернень в ОВК, далі — для судових розглядів і звернень до ЦВК для невизнання результатів голосування.

Наразі ЦВК оприлюднила результати опрацювання 74,43% протоколів в одномандатному окрузі №69 з центром у Мукачеві. Згідно з ними, кандидат від “Слуги народу” Едгар Токар отримав 34,73% голосів виборців, за нього проголосували 13 532 людей. Чинного нардепа Віктора Балогу підтримали 33,86%, або 13 194 виборці. Дані паралельного підрахунку штабів відрізняються: в обох вважають, що з невеликим відривом переміг їхній кандидат.

Нагадаємо, вчора в Мукачеві журналіст Сергій Семеляк, який працював на виборчій дільниці №210696, повідомив, що виявив порушення — “каруселі”, а після цього отримав погрози від обласного депутата, який підтримує одного з кандидатів до Верховної Ради.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 2 =