Сергій Тарута представив керівника партії «Основа» на Закарпатті

На Закарпатті з робочим візитом перебуває лідер партії «Основа» Сергій Тарута. Під час зустрічі з журналістами політик звернув увагу на пріоритетах та напрямках розвитку України та представив очільника партії в нашій області.

Для досягнення цієї мети політична партія Сергія Тарути «Основа» ставить перед собою створення інвестиційного попиту для України та підняття рівня економіки. Не менше, ніж на 10% в рік. На думку лідера партії Сергія Тарути, наша країна має всі ресурси для подальшого її розвитку. Потрібні тільки чіткі дії та стратегія.

Країна стане успішною, коли будуть розвиватися регіони. А тому для кожної області своя індивідуальна стратегія. Безумовно, в її основі пріоритет надається створенню нових робочих місць, відновлення спеціальних економічних зон, розвиток туризму та інших галузей.

А тому абсолютно неправильним народний депутат України вважає введення воєнного стану в Україні. На думку політика, це рішення жодним чином не вирішує питання Керченського проливу та Донбасу. Каже: це тільки налякало українців та змусило підвищити і без того високий відсоток міграції.

Наступного року партія планує взяти участь у президентських, парламентських виборах та виборах до ОТГ. Натомість розвивати партію на Закарпатті буде банкір із понад 20-ти річним досвідом роботи Мирослав Гісем. Розповідає: план дій є. Тож командою, разом із успішними людьми, людьми справи, готові показати на прикладі нашої області, як можна досягнути високих результатів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =