Розбиті об’їзні в Мукачеві засипали щебенем, відремонтувати мають навесні

Сьогодні у Мукачеві на вулиці Берегівській об’їзній відбулася виїзна нарада, ініційована Управлінням патрульної поліції Закарпаття. Головне питання, яке розглядали на зустрічі – проблемний стан об’їзних доріг. Під час обговорень були присутні представники місцевої влади, представники Мукачівської РДА, представники Служби автомобільних доріг, замовник «БудКомплектТорг», керівництво патрульної поліції, відділ безпеки дорожнього руху, представники Головного управління Національної поліції.

Ще два дні тому тут можна було спостерігати ями глибиною навіть до 30 см. Тому останніми днями зробили аварійний ремонт дороги – засипали ями щебенем.
Як стало відомо під час зустрічі, капітального ремонту цієї ділянки можна чекати лише після проведення тендеру.

Ця дорога потребує ремонту вже не один рік. З початку цього року до патрульної поліції вже десятки разів зверталися по допомогу. Скаржаться і мешканці Мукачева, оскільки бачать, що фури можуть їздити навіть містом, намагаючись оминути проїзду на об’їзних.

Серед причин жахливого стану цієї дороги – несвоєчасні ремонти. Ще однією причиною руйнування дороги у «Будкомплектторзі» вважають неможливість дорожного покриття витримати розраховане навантаження, оскільки цією ділянкою їздять і великогабаритні автомобілі. Вже ухвалене рішення сесії обласної ради, згідно з яким передбачене звернення до міністерства інфраструктури України щодо надання статусу державної цій дорозі.

Як вже відомо, за неналежне утримання дороги патрульні склали адмінматеріали на облавтодор та наклали штраф у розмірі 1020 гривень.

Зараз рух на цій ділянці дороги не обмежений. Патрульні звернулися до присутніх на зустрічі з проханням своєчасно реагувати на руйнування доріг і не доводити їх до катастрофічного стану.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =