Резиденцію святого Миколая відкрили в Чинадійові на Мукачівщині

На Мукачівщині, в селищі Чинадійово в замку Сент-Міклош відкрили резиденцію Святого Миколая. Там можна не лише написати листа чудотворцю, а й з ним поспілкуватися та сфотографуватися. Окрім того, відвідувачам пропонують екскурсію фортецею, зустріч з привидом у підземеллі та новорічні фотозони.

Чому саме на території цього замку вирішили розмістити резиденцію, зрозуміти не важко, якщо згадати історію – Чинадійово до 1944 року називалось Сент-Міклош, тобто Святий Миколай.

Прикрашена ялинка, камін, святкові шкарпетки, іграшки, крісло і обов’язково скриня з подарунками – неодмінні атрибути інтер’єру резиденції Святого Миколая. Потрапити в омріяну хатину – мрія багатьох дітей. Цього тижня вона здійснилася для учнів Ужгородської ЗОШ №9.

Відвідувачам, окрім зустрічі з чудотворцем, пропонують прогулятися замком, послухати екскурсію, походити таємними ходами, сфотографуватися на тематичних локаціях, а також відвідати підземелля з привидом.

Додамо, що резиденція має на меті сприяти появі новорічного настрою не лише в дітей, а й в дорослих.

Як зазначили в замку – потрапити в резиденцію Святого Миколая можна і сьогодні. До речі, ввечері не забудьте приготувати чобітки!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =