Ремонт чи старість: чому в ужгородському будинку обвалилася стеля

В Ужгороді в приватному будинку обвалилася стеля. В будинку мешкали двоє осіб, літня жінка із сином. У день інциденту старенької не було вдома. А от сину пощастило менше. Дошки стелі обвалилися просто на нього.

Стеля обвалилися по обіді, близько 15-ої години. Першими на місце прибули поліцейські, які також викликали медиків та рятувальників. Самі ж пішли до приміщення шукати потерпілих, які, за словами сусідів, могли опинитися під завалами.

Лише дивом чоловік не отримав серйозних травм. Як тільки його витягли з-під дошок медики його оглянули та надали допомогу. Згодом він з лікарні сам пішов. Окрім 47-річного чоловіка, в будинку мешкає його старенька мати. За збігом обставин її на момент обвалу не було вдома. В іншому випадку – хтозна, чи вижила б вона.

Як кажуть рятувальники, будинок давно потребує ремонту, тож, імовірно, його аварійний стан може бути причиною обвалу.

Пані Валентина живе по сусідству, і саме вона одразу почала бити на сполох. Розповідає: над будинком, де обвалилася стеля, 6-й рік тривають ремонтні роботи. Тож припускає, стеля могла обвалитися через будівництво.

Зараз у приміщенні стоїть шалений сморід, а в кімнаті про обвал стелі нагадують дошки. Приміщення оглянула комісія міської ради. Будинку понад сотня років, за ним належно не доглядали. А позаяк його приватизували, міська рада не може на нього виділяти фінансування, запевняє заступник міського голови Ігор Фартушок.

Зараз врятований чоловік з матір’ю живуть у своїй другій квартирі. Істинні ж причини обвалу з’ясовують комісія ДБК та судові експерти.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =