Рахів усе ще оговтується від негоди. Бракує людей і техніки

Жителі міста Рахів досі не оговталися від негоди, яка вирувала 17 серпня. За півгодини дощу потічок Буркут піднявся до неочікуваних розмірів.

Селевий потік руйнував усе на своєму шляху, і як наслідок, – затоплений цілий квартал. Ніхто з місцевих не постраждав, чого не скажеш про їхні домівки, зруйновані дороги, мости, понівечене майно.

Родині Канюс із міста Рахів нікуди було йти: від їхньої домівки залишилися хіба що стіни, майно все пошкодила велика вода. Прихистили сім’ю у Рахівській районній лікарні. Люди обійшлися лише синцями, і з острахом пригадують, як все було.

Потічок Буркут зараз маленький, а після півгодинної потужної зливи руйнував усе на своєму шляху. Вже четвертий день поспіль комунальники допомагають людям відкачувати воду та розгрібати завали. Місцеві кажуть, техніки та людей – бракує! А самотужки впоратись з бідою не можуть. Долучилися до ліквідації наслідків негоди і лісівники.

Загалом внаслідок стихії у Рахові знищено маже два кілометри дороги, понівечені містки й підпірні стінки мостів. Значної шкоди стихія завдала дворогосподарствам, майну жителів міста, знищила городи приватних садиб. Шар намулу та гравію підтопив підвали дев’яти багатоквартирних будинків, близько двох сотень приватних дворів, дошкільний навчальний заклад №3 та під’їзні дороги. За попередніми підрахунками, здійсненими у Рахівській міській раді, стихія нанесла шкоди мешканцям міста на близько 3 мільйони гривень, та на мільйон – об’єктам комунальної власності. Для відновлення берегоукріплень та асфальтобетонного покриття вулиці Буркут необхідно більше 30 мільйонів гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 2 =