Рада адвокатів Закарпаття провела термінове засідання

Рада адвокатів Закарпатської області зібралася на позачерговому засіданні. Розпочали захід з видачі свідоцтв молодим юристам, які вдало склали іспит та отримали можливість займатися адвокатською діяльністю.

Одразу після чого перейшли до обговорення екстреного питання, а саме –наступу на свої права з боку держави. Адвокати кажуть – це чітко ілюструє анонсований напередодні законопроект, зміст якого, за словами юристів, не відповідає міжнародним стандартам та демократичним процедурам здійснення реформ і фактично звужує права адвокатів.

За словами голови Ради адвокатів Закарпаття Олексія Фазекоша, ситуація дуже тривожна, адже в разі ухвалення законопроекту проти адвокатів посилять відповідальність та підірвуть можливості для захисту людей.

За словами Олексія Фазекоша, новий законопроект передбачає відмову у адвокатському запиті, за зловживання правом на адвокатський запит встановлена відповідальність, хоча він є одним з основних інструментів роботи захисників права. Крім того, слідчі, прокурори та судді майже на власний розсуд зможуть «встановлювати» інших адвокатів, аніж тих, з якими у клієнта укладений договір про надання правової допомоги.

Адвокатське співтовариство серйозно стурбоване майбутнім захисників права, тому закликають усіх колег приєднатися до розробки альтернативного проекту, який буде відповідати справжнім потребам діяльності адвокатів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three − three =