Подорож до Бельгії

З самого ранку на валізах. Маленький Тарас та його нова подруга Інна на емоціях. Сьогодні діти вперше сядуть у літак, вперше без мам, відправляться за кордон.

Два тижні відпочинку по визначних місцях Бельгії. Архітектурні пам’ятки, фабрика шоколаду , формула 1 та ще багато цікавого. Двоє закарпатців відправляться разом з іншими дітьми з усієї України на відпочинок. Однак окрім цікавої подорожі у яку поїдуть разом , об’єднує цих маленьких закарпатців та інших дітей з України і біда. Це діти героїв , які ціною власного життя захищали недоторканість України на Сході. Так вже третій рік минає, як Тарас залишився без тата. Мама хлопчика каже, хвилюється, що сина так довго не буде вдома, однак переконана: такий відпочинок піде йому на користь.

А поки діти спілкувалися з журналістами м-студіо, на платформу залізничного вокзалу прибув потяг, який повезе дітвору в Київ. Там подорожувальники зустрінуться з іншими дітьми сімей загиблих бійців АТО, і далі Бельгія … діти пакують валізи у потяг.

І з нетерпінням чекають подорожі. Малеча подорожує безкоштовно. Подібні акції для дітей з України організовані вже не вперше, такою роботою Ротарі клуб займається вже протягом 10 років. Цього ж разу реабілітовуватся поїдуть 20 дітей загиблих учасників АТО з Усієї України з них 4 закарпатців.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 3 =