Пленер у дикій природі пройшов у парку «Синевир»

На території національного парку «Синевир» з 9 по 15 серпня проводився пленер у дикій природі.

Захід проходив у рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа». Художники з усієї Європи мали змогу представити свої роботи, у яких намагались показати усю красу природи та її зв’язок з людиною.

Організатори пленеру відзначають, що на Закарпатті чудова природа, і їх тішить те, як у національних парках дбають про збереження навколишнього середовища.

Весь тиждень художники жили на території рекреаційного містечка, в оточенні гір. Тут вони черпали натхнення, а на своїх полотнах намагались передати власні ідеї збереження дикої природи. Хтось цікавився побутом тутешніх жителів, інші надихались мальовничими горами, озерами та полонинами.
Гості заходу мали змогу не лише подивитися та твори митців. Також для учасників проводилися майстер класи. Діти розфарбовували еко-сумки, малювали спільно з американськими художниками.

Вже не перший рік національний природний парк «Синевир» співпрацює зі словацькою організацією. Тут вже переконались, що такі спільні проекти дають позитивний результат.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 1 =